Партнеры

Садиба у Зумера. Сімейний відпочинок в Карпатах в Верховині та в Криворівні. Котедж на 20 чоловік в мальовничому куточку Карпат на Гуцульщині. На території парковка, дитячий майданчик, альтанка з каміном та мангалом, кемпінг. Поряд гори, ліс, річка.

Туристична та довідкова карта Львова.

Компанія Павлів і Ко. Ваш відпочинок - наша турбота. Основною метою діяльності "Павлів & К°" є пропаганда та розвиток туризму на Івано-Франківщині та в різних куточках України, ознайомлення туристів з усього світу з унікальними природними багатствами, самобутністю історії, культури, народних звичаїв і традицій українського народу. Компанія організовує та проводить різноманітні заходи, зокрема в туристичній галузі як на Прикарпатті, так і за його межами.

Робота для менеджерів з туризму. Вакансії у туристичній галузі України

Глобус Беларуси. Ведущий иллюстрированный каталог архитектурных и иных достопримечательностей Беларуси. Форум. Проект Андрея Дыбовского

Відлуння віків. Український пам'яткоохоронний інтернет-ресурс. Офіційний сайт Українського товариства охорони пам'яток історії та культури.

Resort.in.ua - Курорты и санатории Украины. Resort.in.ua - Путёвки в Трускавец, Сходницу, Моршин и другие популярные курорты западной Украины. Услуги по бронированию предоставляет туристическая компания "Фортуна-Тур"

 
Подождите пожалуйста