Правила пользования проектом "Дрымба"


1. Основні положення

 1. Туристичний портал "Дримба" надалі по тексту позначений словом "сайт".
 2. Всі зареєстровані та незареєстровані в системі відвідувачі сайту далі по тексту позначені словом "користувачі"
 3. Дані правила є обов'язковими до виконання всіма користувачами сайту.
 4. Адміністрація сайту залишає за собою право на тлумачення даних правил у випадку виникнення спірних моментів та різночитань.
 5. Порушення даних правил веде до попередження, призупинки дії вашого акаунта, блокування акаунта, або повної заборони доступу до сайту на розсуд адміністрації.
 6. Всі текстові, графічні, відео, числові та будь які двійкові дані, представлені на сайті, у тому числі коментарі, далі по тексту позначені словом "матеріали"
 7. Ці правила у подальшому можуть бути змінені адміністрацією сайту без додаткового повідомлення.
 8. Актуальна редакція правил завжди знаходиться за адресою drymba.com/about/rules.

2. Матеріали сайту та відповідальність за них

 1. Користувач може натрапити на сайті на матеріал, який видасться йому образливим, недостойним, недоречним або таким що порушує авторські права.
 2. Відповідальність за кожен матеріал, його точність та достовірність, а також за дотримання авторських прав несе користувач, який розмістив матеріал.
 3. Відповідальність за зміст рекламних повідомлень несе рекламодавець.
 4. Відповідальність за дотримання угод, які виникли між користувачами сайту за посередництвом сайту або без посередництва, несуть сторони угоди.
 5. Відповідальність за приватну переписку та обмін матеріалами на сайті чи поза ним несуть сторони переписки.
 6. Користувач, який розмістив матеріал, надає безстрокове неексклюзивне право на розміщення цього матеріалу на сайті, по сусідству з будь-якими іншими матеріалами.
 7. Користувач, який розмістив матеріал, надає безстрокове право на використання його текстових, фото та відеоматеріалів на сторінках та каналах "Дримби" у соціальних мережах.
 8. Адміністрація сайту залишає за собою право не допустити на сайт матеріал з поясненням причини, або без пояснення.
 9. Адміністрація сайту залишає за собою право на редагування матеріалу у спосіб, що не змінює суть та зміст матерілу. Редагування, котрі змінюють суть та зміст, відбуваються узгоджено з користувачем - автором матеріалу.
 10. Адміністрація сайту залишає за собою право на видалення раніше встановлених матеріалів у будь-який момент з поясненням причини, або без пояснення.
 11. Перед внесенням будь-якого матеріалу, на додачу до даних правил, користувач зобов'язаний ознайомитись та дотримуватись відповідної інструкції (інструкції шукайте у розділі "про сайт").

3. Заборонені матеріали

 1. Будь-яка діяльність чи інформація, заборонена законодавством України.
 2. Образи та погрози стосовно будь-кого.
 3. Використання нецензурної лексики (Конкретне рішення у кожному випадку приймає адміністрація і модератори сайту).
 4. Міжетнічні, міжмовні та міжконфесійні дискусії.
 5. Політичні та міжпартійні дискусії.
 6. Джипінг, квадроциклізм, загалом рух на моторизованих транспортних засобах поза загальновживаними автодорогами з твердим покриттям.
 7. Порушення правил перебування на території діючих стратегічних та військових об'єктів.
 8. Порушення правил перебування на заповідних та прикордонних територіях, санітарних зонах.
 9. Мисливство.
 10. "Чорна" археологія.
 11. Шашлично-горілчаний "туризм". Адміністрація сайту не заперечує такого способу відпочинку. Але для встановлення фотозвіту з вашого останнього пікніка скеровуєм вас у соціальні мережі, які спеціально для того призначені!
 12. Називницькі дискусії (як правильно, Kyiv чи Kiev) на сайті не заборонені, але й не вітаються. З тієї причини, що вони є тупиковими. Просимо дотримуватись здорового глузду і не розпочинати нескінченних суперечок.
 13. Висвітлення місцезнаходження унікальних, маловідомих об'єктів, масовий наплив відвідувачів до яких може швидко їх знищити. Тут ідеться, перш за все, про природні об'єкти, наприклад, місця зростання Червонокнижних рослин чи гніздуваня птахів.
 14. Пошуковий спам, посилання що не мають відношення до теми, фінансові піраміди та багаторівневий маркетинг (MLM), пропозиції швидкого заробітку, тощо.
 15. Коментарі, що не стосуються теми, а також беззмістовні коментарі типу "+1".
 16. Шкідливе програмне забезпечення, віруси, фішингові програми, тощо.
 17. Заборонено вмонтовувати будь-який виконуваний код в текстові та графічні матеріали, в тому числі код на будь яких мовах програмування, скриптах, тощо.

4. Посилання на інші сайти

 1. Адміністрація не несе відповідальності за зміст сторонніх ресурсів, куди користувачі перейшли з сайту.
 2. Заборонено вводити пароль від свого акаунта на Дримбі на інших сайтах

5. Відвідування сайту

 1. Сайт призначений для ручного перегляду програмами - веб-браузерами.
 2. Заборонене використання будь-яких автоматичних та автоматизованих засобів для отримання інформації з сайту чи завантаження на сайт, за винятком випадків, коли адміністрація явно це дозволила.
 3. Заборонено порушувати у будь-який спосіб нормальну роботу сайту, створювати надмірне навантаження на сервер, тощо. (Конкретне рішення у кожному випадку приймає адміністрація і модератори сайту)

6. Реєстрація на сайті

 1. Кожен користувач має право зареєструватися на сайті і надалі заходити під своїм ім'ям та паролем.
 2. Користувач зобов'язується вносити правдиву інформацію у обов'язкові до заповнення поля своєї анкети.
 3. Множинні реєстрації (реєстрація кількох анкет на одного користувача) заборонені, за винятком ситуації описаної у двох наступних пунктах. У випадку втрати пароля - скористайтеся функцією відновлення пароля. У випадку втрати емейла, під яким ви зареєструвались - зверніться у службу підтримки сайту.
 4. Заборонено повідомляти будь-кому свій пароль та здійснювати вхід кільком особам під одним акаунтом, за винятком ситуації описаної у наступному пункті.
 5. У випадку реєстрації офіційного акаунта (напр. адміністрація готелю) під одним акаунтом можуть заходити кілька людей. У цьому випадку ім'я користувача має явно свідчити про те, що акаунт офіційний (наприклад ім'я користувача може бути "Готель Квіточка"). У цьому випадку користувач може також, додатково, зареєструвати свій приватний акаунт на сайті.
 6. Сторінка користувача, який вніс на сайт менше 5 матеріалів, може бути видалена, якщо користувач не входив на сайт більше 6 місяців.
 7. Сторінка користувача, який не підтвердив її (тобто не увійшов на сайт) протягом 7 днів, може бути видалена.

7. Копіювання матеріалів з сайту

 1. Текстові та графічні матеріали подані на сайті не є вільнорозповсюджуваними. Кожен матеріал містить посилання на джерело і/або автора. Матеріали охороняються відповідно до законодавства України.
 2. При будь-якому копіюванні статей, частин статей, фото та відео з сайту, поряд (перед чи після) має міститися посилання (для сайтів - активне, відкрите для пошукових машин гіперпосилання) на "Джерело: Туристичний портал "Дримба". Посилання має вести не на головну сторінку сайту, а на конкретну сторінку, звідки взятий матеріал. Також необхідно вказати автора матеріалу, якщо він зазначений. Шрифт посилання має бути не меншим від шрифту основного тексту сторінки. Посилання не має бути приховане блідим, невидимим шрифтом, чи будь-яким іншим чином.
 3. Дозволено копіювати до 50 фото та до 10 статей з сайту на один сторонній сайт без узгодження з адміністрацією сайту. Якщо ви хочете скопіювати більше матеріалів - необхідно отримати дозвіл адміністрації сайту.
 4. Відповідальність за дотримання авторських прав при використанні матеріалів сайту покладається на користувача, котрий копіює.

8. Відмова від відповідальності

 1. Всі матеріали, подані на сайті, подаються за принципом "як є". Використання матеріалів відбувається на власний страх і ризик користувачів. Адміністрація сайту не несе відповідальності за всеможливі збитки, які виникли у результаті використання матеріалів сайту.
 2. Матеріали, розміщенні на сайті, не є закликом до дії зі сторони адміністрації. Обов'язок тверезо зважувати свої можливості та досвід, пройти відповідні навчання і тренінги, звернутися до кваліфікованого інструктора завжди лежить на користувачах.
 3. Адміністрація сайту не зобов'язується переглядати, перевіряти, виправляти та видаляти матеріали.
 4. Адміністрація не несе відповідальності за можливість і стабільність доступу до сайту.
 5. Адміністрація не несе відповідальності за технічні збої та помилки у програмному забезпеченні сайту та сервера, та наслідки які вони спричинили.

9. Геодані. Відмова від відповідальності.

 1. Сайт "Дримба" не є професійною гео-інформаційною системою (ГІС)
 2. Інформація про географічні координати та абсолютні висоти точок, розташування ліній та площ на місцевості надалі по тексту позначена словом "геодані"
 3. Геодані, представлені на сайті, призначені винятково для аматорського використання
 4. Адміністрація сайту не гарантує жодних часткових чи узагальнених показників точності та достовірності представлених геоданих
 5. Геодані можуть містити помилки вимірювання, а також помилки людини котра збирала чи вводила інформацію
 6. Заборонене використання геоданих у будь-який спосіб, де від них може залежати життя чи здоров'я людей
 7. Заборонене використання геоданих у будь-яких автоматичних (тобто таких, які виконують зовнішні дії без втручання людини) системах чи пристроях
Желаете прокомментировать? Служебные статьи обсуждаем на форуме.
 
Подождите пожалуйста