Допоможіть!!! (стр. 1)


RuslikK82
Авторитет: 1? Реплик: 5

Город Ровно
#1   23.03.2015 16:35
Доброго дня!!!
Допоможіть будь ласка розібратись в користуванні данним сервісом. Вже кілька днів пробую додати нові об'єкти на сайт та ніяк зробити це не виходить.
Буду вдячний за допомогу!!!
Petro
Авторитет: 1? Реплик: 85

Город Киев
#2   24.03.2015 16:45
Добрий день!

Щоб додати новий обєкт - клацніть "Додати" у меню сайту і далі - "Додати обєкт". Далі треба вибрати тип обєкту, користуючись випадаючими підказками. Тобто почати набирати, наприклад, "Зам..." і вибрати "замок" з випадаючого списку. Це необхідно тому, що кожен тип обєкту має свій набір властивостей. Які типи доступні? Повний список за цим посиланням:

http://drymba.net/uk/editor/typeslist

Після цього відкриється форма додавання/редагування об'єкта. Поля у формі вводу поки що заповняйте у довільній формі. Там є деякі обмеження, то система їх вкаже сама у випадку помилки.

Бачу ви із Рівненщини. Багато видатних місць цього красивого краю вже на сайті, а от фотографій - мало.
Ще біля 150 об'єктів і кількадесят фото - у черзі на додавання з боку редакторів сайту.

Зважаючи на сказане, можете додавати об'єкти. Можете ж просто додавати фото до населеного пункту, але чітко вказувати, що за об'єкт, у коментарі до фото. Обєкти можна буде додати і згодом, а фото - приєднати до об'єкта.

Єдине прохання - додавайте лише об'єкти цікаві приїжджим, мандрівникам. Тобто цікаві місця, пам'ятки, об'єкти інфраструктури (готелі, садиби). Натомість, наприклад: бібліотеки, сільради, заводи - цікаві лише місцевим жителям, такі об'єкти на Дримбі не розміщаємо.

Мета сайту - не повна фотоенциклопедія України, а суто туристична.

Будь які питання пишіть тут - все детально розкажемо і пояснимо!
RuslikK82
Авторитет: 1? Реплик: 5

Город Ровно
#3   24.03.2015 17:43
Доброго дня!!!
Пробую додавати об'єкти, так і видає помилку...

Помилка! Доступ заборонено
На жаль, ви не маєте права переглядати цю сторінку...

Доречі, як мені змінити своє ім'я на сайті, замість циферок...

ДЯКУЮ!!!
Petro
Авторитет: 1? Реплик: 85

Город Киев
#4   24.03.2015 22:13
З ім'ям спеціально була зроблена затримка :) Аби уникнути ситуації, коли хтось заходить, реєструється, займає популярне ім'я і ... зникає! А потім інший користувач не може зайняти це ім'я.

З додаванням справді було обмеження, вже й не пам'ятаю коли я його зробив. Я вніс виправлення, тепер уже має додаватись!
Roman
Авторитет: 1? Реплик: 35

Город Львов
#5   25.03.2015 16:53
Я теж колись відвідав Рівне. І ото недавно шукав фото... і не зміг знайти їх! Ось як воно буває :(
Systemschyk
Авторитет: 1? Реплик: 9

Город Дрогобыч
#6   01.04.2015 19:41
Доведеться вам допомогти :) Незабаром виставлю трохи фотографій з Рівного...
Наташа
Авторитет: 1? Реплик: 1

#7   21.10.2016 18:38
А чому неможливо завантажити фотографію для аватару :( ?
Petro
Авторитет: 1? Реплик: 85

Город Киев
#8   23.10.2016 01:51
Всьо буде добре! Треба перевірити формат файла і його розмір. Надішліть його мені, будь-ласка
Irynka
Авторитет: 1? Реплик: 2

Город Львов
#9   17.03.2020 07:10
Чому мене не видно у підрозділі "люди"? Що, по-вашому, я — не людина? :)
Всего: 9

Читать могут все. А вот чтобы написать - придется все же войти в систему...
 
Подождите пожалуйста